II edycja już 11 lutego!

Za kilka dni wystartuje już druga edycja cyklu Toruńskich Sztafet Wolności 2018! Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne, z którymi powinien zapoznać się każdy uczestnik naszego wydarzenia.

 

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie czynne tylko w niedzielę w godz. 7:30-10:30 i będzie zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku Przystani Sportów Wodnych (ul. Popiełuszki 1-3). Będzie istniała możliwość kupienia dodatkowych pakietów startowych na 5, 10 km lub dla 4-os. sztafety. Niemniej jednak liczba dodatkowych miejsc startowych będzie ograniczona. Opłata startowa w dniu biegu pozostaje stała – zgodnie z regulaminami biegów.

W biurze zawodów będzie dostępne stanowisko sprzedażowe produktów sportowych marki JOMA.

Upoważnienie odbioru pakietu startowego za osobę trzecią – kliknij TUTAJ

Karta startowaII edycja (sztafety) – kliknij TUTAJ!

 

STREFY CZASOWE

Na linii startu należy ustawić się zgodnie z aktualną formą/rekordem życiowym. Przedziały minutowe na 5 i 10 km prezentuje poniższa grafika. Bardzo prosimy o uczciwość wobec siebie i innych biegaczy.

SZATNIE, UBIKACJE, PRYSZNICE I DEPOZYT

Szatnie, toalety i prysznice będą znajdować się w budynku Przystani Sportów Wodnych (wejście od strony strefy startu/mety). Dodatkowe przenośne ubikacje będą zlokalizowane w strefie startu/mety. Depozyt będzie znajdował się się na parterze obok strefy startu/mety. Rzeczy osobiste można zapakować w worek, który został przekazany w pakiecie startowym, a następnie zostawić w depozycie. Depozyt będzie czynny w godz. 7:30-15:00.

 

UTRUDNIENIA W RUCHUkliknij TUTAJ!

 

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE

Impreza jest kompleksowo zabezpieczona medycznie. Na starcie/mecie będzie karetka, a na trasie biegów nad zdrowiem biegaczy będą czuwać lekarze i ratownicy medyczni.

 

MASAŻ I POMIARY ZDROWOTNE

Uczestnicy biegów mogą skorzystać z usług masażu zapewnionego przez przedstawicieli Stowarzyszenie Hospicjum Światło. Nie zabraknie także bezpłatnych pomiarów poziomu cukru i ciśnienia. Stanowisko z masażem jest zlokalizowane w budynku Przystani Sportów Wodnych na parterze.

 

AKCJA CHARYTATYWNA

Imprezie towarzyszy akcja charytatywna – każda osoba, która przekroczy linię mety sztafet oraz biegów towarzyszących (5 i 10 km) “dołoży cegiełkę” do sumy wsparcia finansowego, które zostanie przekazane na rzecz potrzeb Stowarzyszenie Hospicjum ŚWIATŁO! Uzyskana kwota wsparcia zostanie przekazana na działania wpisujące się w stałe podnoszenie jakości sprawowanej opieki. Chodzi tu przede wszystkim o doposażenie hospicjum w potrzebne sprzęty, a więc koncentratory tlenu, materace przeciwodleżynowe, pompy infuzyjne czy specjalistyczne łóżka.

Drodzy biegacze, życzymy Wam znakomitych rezultatów sportowych

oraz udanego pobytu w grodzie Kopernika!