Już w niedzielę FINAŁ TSW2018!

Już za kilka dni odbędzie się finał Toruńskich Sztafet Wolności 2018! Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje organizacyjne, z którymi powinien zapoznać się każdy uczestnik naszego wydarzenia.

 

 

W godz. 9:30-10:30 odbędą się BIEGI DLA DZIECI wg harmonogramu:

Od godz. 14:00 odbędzie się dekoracja podsumowująca cały cykl Toruńskich Sztafet Wolności 2018.

BIURO ZAWODÓW

Biuro zawodów będzie czynne tylko w niedzielę w godz. 7:30-10:30 i będzie zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku Przystani Sportów Wodnych (ul. Popiełuszki 1-3). UWAGA:  NIE będzie istniała możliwość kupienia dodatkowych pakietów startowych zarówno na 5, 10 km lub dla 4-os sztafet. Limit dostępnych miejsc został osiągnięty. Prowadzone będą zapisy TYLKO do biegów dla dzieci.

SKLEP z elementami stroju TSW2018

W Biurze Zawodów w punkcie informacji będzie istniała możliwość zakupu elementów składowych oficjalnego stroju Toruńskich Sztafet Wolności 2018 (tj. koszulka, bandamka, skarpetki, spodenki, czapka) – do momentu wyczerpania zapasów. Liczba dostępnych sztuk będzie ograniczona.

Upoważnienie odbioru pakietu startowego za osobę trzecią – kliknij TUTAJ!

Oświadczenie opiekunakliknij TUTAJ!

Karta startowa V edycja (sztafety) – kliknij TUTAJ!

 

FOOD TRUCK KONA COAST CAFE

Przed biegiem, jak i po, przy wejściu do Biuro Zawodów na spragnionych kawy i nie tylko będzie czekał Food Truck Kona Coast Cafe, a w nim pyszna kawa, rozgrzewająca herbata z owocami, koktajle, lemoniada na gorąco, ciacha owsiane, brownie, ciacha marchewkowe. Za okazaniem numeru startowego rabat – 10%. A płacić będzie można także kartą.

 

STREFY CZASOWE

Na linii startu należy ustawić się zgodnie z aktualną formą/rekordem życiowym. Przedziały minutowe na 5 i 10 km prezentuje poniższa grafika. Bardzo prosimy o uczciwość wobec siebie i innych biegaczy.

SZATNIE, UBIKACJE, PRYSZNICE I DEPOZYT

Szatnie, toalety i prysznice będą znajdować się w budynku Przystani Sportów Wodnych (wejście od strony strefy startu/mety). Dodatkowe przenośne ubikacje będą zlokalizowane w strefie startu/mety. Depozyt będzie znajdował się się na parterze obok strefy startu/mety. Rzeczy osobiste można zapakować w worek, który został przekazany w pakiecie startowym, a następnie zostawić w depozycie. Depozyt będzie czynny w godz. 7:30-15:00.

 

UTRUDNIENIA W RUCHUkliknij TUTAJ!

 

ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE

Impreza jest kompleksowo zabezpieczona medycznie. Na starcie/mecie będzie karetka, a na trasie biegów nad zdrowiem biegaczy będą czuwać lekarze i ratownicy medyczni.

 

MASAŻ I POMIARY ZDROWOTNE

Uczestnicy biegów mogą skorzystać z usług masażu zapewnionego przez przedstawicieli Stowarzyszenie Hospicjum Światło. Nie zabraknie także bezpłatnych pomiarów poziomu cukru i ciśnienia. Stanowisko z masażem jest zlokalizowane w budynku Przystani Sportów Wodnych na parterze.

MEDAL – plan perspektywiczny Torunia wg Matthäusa Meriana (1641)

Widok na Toruń z XVII wieku, kiedy to miasto wybudowało nowoczesne bastionowe obwarowania, stając się jedną z najpotężniejszych twierdz obronnych w Rzeczypospolitej

Medale ze wszystkich edycji – kliknij TUTAJ!

GRAWEROWANIE

Po przekroczeniu linii mety w miasteczku biegowym przy stanowisku Grawer BUS będzie istniała możliwość wygrawerowania na medalu osiągniętego czasu oraz imienia i nazwiska (koszt grawera to 20 zł), tak by stał się on wyjątkową pamiątką, a równocześnie mobilizacją do stawiania sobie kolejnych, biegowych celów.

AKCJA CHARYTATYWNA

Imprezie towarzyszy akcja charytatywna – każda osoba, która przekroczy linię mety sztafet oraz biegów towarzyszących (5 i 10 km) “dołoży cegiełkę” do sumy wsparcia finansowego, które zostanie przekazane podczas finału na rzecz potrzeb Stowarzyszenie Hospicjum ŚWIATŁO! Uzyskana kwota wsparcia zostanie przekazana na działania wpisujące się w stałe podnoszenie jakości sprawowanej opieki. Chodzi tu przede wszystkim o doposażenie hospicjum w potrzebne sprzęty, a więc koncentratory tlenu, materace przeciwodleżynowe, pompy infuzyjne czy specjalistyczne łóżka.

Drodzy biegacze, życzymy Wam znakomitych rezultatów sportowych

oraz udanego pobytu w grodzie Kopernika!