Zmiana terminu Biegu Nocnego

Aktualizacja: 11.07.2019 r.

Po ostatecznej konsultacji ze służbami miejskimi i Toruńską Agendą Kulturalną, w trosce przede wszystkim o bezpieczeństwo biegaczy, ze względu na wzmożony ruch turystyczny oraz wysokie ryzyko zagrożenia związane z trudnością zabezpieczenia trasy na Bulwarze Filadelfijskim, a także wysokie prawdopodobieństwo problemów z dojazdem biegaczy do biura zawodów i wielu innych obaw, zmianie uległa data II edycji Toruńskich Biegów Wolności 2019/20 z dnia 23 na 17 sierpnia 2019 r. Bieg odbędzie się Pod Patronatem Bella Skyway Festival w sobotę o godz. 22:00 w tygodniu poprzedzającym toruńską imprezę.

Ze względu na zmianę terminu II edycji Toruńskich Biegów Wolności 2019/20, osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w Biegu Nocnym Pod Patronatem Bella  Skyway Festiwal 2019 w dniu 17 sierpnia 2019 r., a opłaciły już pakiet startowy z zamiarem uzbierania kompletu medali, będą mogły odebrać pakiet i medal po imprezie na podstawie wysłania na adres e-mail: biegiwolnosci@run-torun.pl zdjęcia lub innego dowodu potwierdzającego pokonanie w biegu lub marszobiegu dowolnej trasy o długości nie krótszej niż 5 km.

Osoby, które  nie będą mogły wziąć udziału w Biegu Nocnym Pod Patronatem Bella  Skyway Festiwal 2019 w dniu 17 sierpnia 2019 r. i nie skorzystają z opcji odebrania pakietu i medalu po biegu, otrzymają zwrot wpisowego. W celu otrzymania zwrotu opłaty startowej należy do dnia 31 lipca 2019 r. wysłać na adres e-mail: biegiwolnosci@run-torun.pl następującą wiadomość:

 • Tytuł: Zwrot opłaty startowej za II edycję TBW2019/20
 • Treść:
  • imię i nazwisko
  • rok urodzenia
  • miejscowość zamieszkania
  • pakiet prosty/pełen (należy wskazać właściwy)
  • nr rachunku bankowego

Po weryfikacji danych w terminie do 10. dni roboczych od otrzymania wiadomości dokonany zostanie zwrot opłaty startowej.