Auto Reve rozświetli trasę Biegu Nocnego!

Przed nami Bieg Nocny pod Patronatem Bella Skyway Festival w ramach Toruńskich Biegów Wolności 2019/2020. Na biegaczy i kibiców będzie czekać moc atrakcji! Zdradzamy, że drogę do mety rozświetlać będą samochody Partnera Motoryzacyjnego biegu Auto Reve Sp. z o.o. A na Bulwarze Fildalfijskim na odcinku trasy wyznaczonym przez auta naszego Partnera odbędzie się “Szybka setka z Auto Reve“. Osoba, która najszybciej pokona tunel świetlny o długości 100 m wyznaczony przez oświetlone samochody otrzyma nagrodę specjalną ufundowaną przez Autoryzowanego Dealera Renault i Dacia w Toruniu. Na mecie przewidziane są także pokazy świetlne i inne zabawy ze światłem. 

Niezwykle wyjątkowe będą także medale czekające na biegaczy na mecie. Inspiracją medalu II edycji Toruńskich Biegów Wolności 2019/20 jest pamiątkowa odznaka Frontu Pomorskiego. Odznaka przedstawia orła trzymającego w szponach tarczę, na której znajduje się Gryf Pomorski. Medal pokryty jest warstwą fluorescencyjną i skierowany w stronę strumieni świetlnych świeci. Więcej informacji na temat medali TSW 2019/2020 TUTAJ!

Do startu pozostało niespełna 12 dni, a to oznacza, że przed biegaczami ostatnie szlify do startu w szybkiej piątce. Większość z uczestników będzie miała możliwość poprawy swojego wyniku z I edycji, która jeszcze w zimowych warunkach odbyła się w marcu. Podczas biegu nocnego temperatura powinna sprzyjać biegaczom, co zapewne będzie pomagać w biciu rekordów życiowych.

Wszystkich biegaczy i ich kibiców, mieszkańców Torunia oraz turystów zapraszamy 17 sierpnia o godz. 22:00 do sportowej zabawy w ramach Toruńskich Biegów Wolności 2019/20! Wszystkie atrakcje odbędą się na Placu Przystani Sportów Wodnych w Toruniu przy ul. Popiełuszki 1-3 oraz na trasie biegu na Bulwarze Filadelfijskim.